Szkoła astrologii


Zachęcamy na kursy astrologii w Warszawie. Astrologia to płaszczyzna wiedzy o cywilizacji sięgającej kilku tysięcy lat. Świadomość tę stosowano i stosuje się jeszcze w praktyce. Jest ona wciąż ciekawa oraz rozwijana. Umiejętność astrologii, a co za tym idzie umiejętność interpretacji osobistego kosmogramu urodzeniowego pomaga świadomie kierować prywatnym istnieniem. Poznając zasady astrologiczne posiadamy szansa interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub całkiem nieznajomych. W czasie kursu zrozumiale wytłumaczone zostaną wszystkie potrzebne składniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie umiejętność interpretacji horoskopu.Tematem zainteresowań kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, kurs astrologii

zaznajomienie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – wzorce mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe pomiędzy planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki poszukiwania i ustalania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

konkretne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie osobistego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz własnym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, układach partnerskich),

relokacje (mapy wzroście potencjałów osobistych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka pracy astrologa,
kurs astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest zatem kurs dla osób, które dopiero zaczynają naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa ma zawsze od 6 do 10 osób. Po skończeniu kursu uczestnicy dostają indywidualne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dzisiaj! Astrologia to nie tylko atrakcyjne zajęcie a też świadomość o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie przez przypadek szwajcarski specjalista Carl Gustav Jung zdefiniował astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Poznaj jej prawdy – będzie to najlepiej spożytkowany okres w Twoim życiu oraz najlepsza lokata – lokata w siebie.